Recep Karakoç

Recep Karakoç


Validen Öğretmene, öğretmenler günü ayarı.!

25 Kasım 2019 - 18:04

Validen Öğretmene,öğretmenler  günü ayarı.!
Öğretmenler günü etkinliğine davet edilmiş yada makamca düzenlenmiş etkinlikte bir valimiz günün anlam ve önemi hakkinda protokol konuşması için kürsüye çıkmış.Konuşmasınına başladığı sırada salonda bulunan davetlilerden bir tanesinin uygunsuz oturmasına takmış.Sayın Valimiz sert,kibirli,tepeden bakan bir vücut diliyle söylemini de birleştirerek"Bilader sen öğretmenmisin,bu nasıl oturma,öğretmensen öğretmen gibi otur,Allah,Allah .." diyerek o kişiyi azarlıyor.Dahada vahimi ise bu sözlere salondan Alkış tufanı kopuyor.
Belki bir rahatsızlıktan ötürü öyle oturdu,belki dalgınlığına geldi,belki 3600 ek göstergeyi düşünüyordur,belki ayda 15 kg et bizim evede girdimi diye düşünüyordur.vs,vs.Öğretmenin dalgın olmasının birden fazla sebebi var.Ama Sayın vali sizin böyle davranmaya hiçbir sebebiniz yok.İllada hesap sormak istiyorsanız,geçersiniz makamınıza,çağırırsınız Konya il Milli eğitim müdürünü kişi hakkında disiplin sürecini başlatırdınız.Olmadı sayın vali olmadı.
Öğretmenim üzülmeyin beş parmağın beşide bir değil.Bu da sizin eseriniz.İyiki devletimizin diğer memurları Sayın Valimiz gibi değil. Sayın Valimiz gibi bir imam Düşünsenize...
Bu konuyla ilgili Sosyal medyada yapılan paylaşım ve yorumlara bakıyorum Sayın Valimiz haklıdır diyende var haksız diyende.Bende Sayın Valimizi Haksız bulanlardanım.

Bu yazı 711 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum