Giresun Belediyesi Polis, Jandarma ve Sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıttı

Giresun Belediyesi Polis, Jandarma ve Sağlık çalışanlarına kandil simidi dağıttı
08 Nisan 2020 - 12:05

      Giresun Belediyesi, gelenek haline gelen mübarek gecelerde yaptığı ikram geleneğini Berat Kandilinde de sürdürdü.
      Giresun Belediyesi tarafından Berat Kandili dolayısıyla görev başında olan güvenlik güçlerine ve sağlık personellerine Kandil simidi dağıtıldı.

      Mübarek gün ve gecelerde ikram geleneğini sürdüren Giresun Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından; şehrin giriş çıkışlarında, kontrol noktalarında görev yapan polis ve jandarma ekipleri ile şehrimizdeki hastanelerde görevlerini canla başla yürüten sağlık çalışanlarına Kandil simidi ikramında bulunuldu.

      Kandilleri kutlanıp ikramları sunulan güvenlik güçleri ve sağlık çalışanları duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür ettiler.

      Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise belediye olarak mübarek gün ve gecelerde ikram geleneğini sürdürdüklerini belirterek: “Cenabı Allah kabul etsin. Bu günlerde her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekir. Kandiller maneviyatımızın üst düzeyde olmamızı ve inancımızı daha da güçlenmesini sağlamaktadır. Tüm hemşehrilerimizin ve aynı zamanda tüm İslam Âleminin Berat Kandil’ini kutluyorum” dedi.


Kaynak: giresun.bel.tr


Bu haber 3040 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum