Duayen gazeteci Candemir Sarı Türkiyeye getirilecek

İhlas Haber Ajansı New York muhabiri, Giresun basınının duayen ismi Candemir Sarı'nın yaptırdığı koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıkmasının ardından, tedavisini ülkemizde sürdürmek istediğini, dile getirdi.

Duayen gazeteci Candemir Sarı Türkiyeye getirilecek
03 Mayıs 2020 - 15:23

      İhlas Haber Ajansı New York muhabiri, Giresun basınının duayen ismi Candemir Sarı'nın yaptırdığı koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıkmasının ardından, tedavisini ülkemizde sürdürmek istediğini, dile getirdi. Bunun üzerine sosyal medya üzerinden #babamiziistiyoruz hashtagı ile seslerini duyurmaya çalışan aile bireylerinin cevabına yanıt geldi.
      Candemir Sarı'nın oğlu Ali Emre Sarı, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada;


'' Sosyal medya üzerinden #babamiziistiyoruz hashtagı ile sesimizi duyurmaya çalıştık ve olumlu bir sonuç verdi. Dışişlerinden bize telefonla ulaşarak, babamızın iletişim bilgilerini istediler öte yandan ABD Başkonsolosluğundan da arandık ve ivedilikle Candemir Sarı'ya ulaşacaklarını, söylediler. İçinizi refah tutun, dediler. Babamızın ülkemize dönmesi için çalışmalara başladıklarını ifade ettiler. Bize destek olan herkesten  Allah razı olsun.'' dedi.

      Bir kez daha tireboluhaber.net ailesi olarak, Candemir Sarı'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, ülkemize dönmesi ve tedavi sürecinin de olumlu sonuçlanmasını ümit ediyoruz.

Bu haber 234 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum