Candemir Sarı evinde tedavi altına alındı

Candemir Sarı'nın sağlık durumu ile ilgili   sosyal medya üzerinden son dakika açıklamalarında bulunan oğlu Ali Emre Sarı; '' Başta Sayın Fahretttin Koca olmak üzere devlet büyüklerimiz, vekillerimiz, Giresun'un önde gelen isimleri ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. '' dedi

Candemir Sarı evinde tedavi altına alındı
03 Mayıs 2020 - 20:40

     Candemir Sarı'nın sağlık durumu ile ilgili   sosyal medya üzerinden son dakika açıklamalarında bulunan oğlu Ali Emre Sarı;
'' Başta Sayın Fahretttin Koca olmak üzere devlet büyüklerimiz, vekillerimiz, Giresun'un önde gelen isimleri ve desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ederim. '' dedi. Öte yandan bu zorlu süreçte babasının sigara içmemesi ve kronik bir rahatsızlığının olmayışının, hastalığın seyri üzerindeki olumlu etkisine değinen Ali Emre Sarı, Sayın Fahretttin Koca'nın ABD konsolosluğu ile bir görüşme gerçekleştirdiğini ve bu görüşme neticesinde Candemir Sarı'ya bir doktor temin edildiğine ve tedavisine ilk etapta ABD'de ikamet ettiği evinde sürdürüleceğini belirtti.


Ülkeye dönmesi konusunda ise, Candemir Sarı'nın durumunda ağırlaşma olduğu an, direkt ülkemize getirileceğine yer verdi.

       Bu arada tireboluhaber.net haber sitemizin editörü Alpcan Sakal'ın da gün içerisinde Candemir Sarı ile yapmış olduğu kısa telefon görüşmesinden edindiği bilgilere göre, Candemir Sarı'nın halsiz olduğu, ağrıları olduğu ve şu an için solunum sıkıntısı çekmediği biliniyor.

      Ayrıca AKP Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Candemir Sarı'nın sağlık durumunun takip edildiğini belirterek, "Candemir Bey'in durumunun iyi olduğu, tedavisinin takibi için Büyükelçiliğimiz tarafından bir doktorun görevlendirildiği, verilen bilgiye göre endişe edilecek bir durum olmadığı, Candemir Bey için Büyükelçilik’in konuyu yakinen takip ettiği Sağlık Bakanlığımıza bildirilmiştir. Hastalığının seyrine göre durumunun gözden geçirileceğini Sağlık Bakanlığımız tarafımıza bildirmiştir" açıklamasını yaptı.

Bu haber 431 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum