Reklamı Geç
Advert

Mursal ve Sultan Köy Derneği ilk genel kurulunu yaptı

TİREBOLU MURSAL VE SULTAN KÖYLERİ YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ 24.02.2018 Pazar gün saat 11;00’da KÖRLİMAN MAH. AMİRAL ŞÜKRÜ OKAN CD. NO:5 Tirebolu/Giresun Adresinde bulunan Dernek merkezinizde, Genel kurula katılma hakkı olan 38 Üyeden 37 Üyenin Katılımı ile toplandı.

Mursal ve Sultan Köy Derneği ilk genel kurulunu yaptı
Mursal ve Sultan Köy Derneği ilk genel kurulunu yaptı Recep Karakoç
Bu içerik 194 kez okundu.

Ağustos 2018 de demirci mahallesinde Kurulan TİREBOLU MURSAL VE SULTAN KÖYLERİ YARDIMLAŞMA DAYANIŞMA VE KÜLTÜR DERNEĞİ 24.02.2018 Pazar gün saat 11;00’da KÖRLİMAN MAH. AMİRAL ŞÜKRÜ OKAN CD. NO:5 Tirebolu/Giresun Adresinde bulunan Dernek merkezinizde, Genel kurula katılma hakkı olan 38 Üyeden 37 Üyenin Katılımı ile toplandı.

            Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Sedat Uçar Derneğin kuruluş ve bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında genel kurula bilgi verdi.

            İşlerinin yoğun olmasından dolayı Başkanlığa aday olamayacağını söyleyen Uçar Yönetim kurulunda görev alacağını ifade etti.

Bizim köyümüze hizmet için her pozisyon ve görevde olmaktan kaçınamayız dedi.

Genel kurulu yönetmek, Divan başkanlığına: Recep KARAKOÇ Divan başkan Yardımcılığına: Harun UÇAR Divan Üyeliğine     :Raşit Güler teklif edildi. Liste genel kurulun oylamasına sunuldu oy birliği ile kabul edildi.

TİRDEF Genel Sekreteri ve Civil Köyü Derneği Başkanı Recep Karakoç’un Divan Başkanlığında genel kurula gündemdeki maddelere göre devam edildi.

Geçici yönetim kurulunun ibrasının ardında Dernek organlarının seçimine geçildi. Tek listeyle gidilen seçimde Yeni yönetim kuruluna aşağıdaki isimler 37 oy ile seçildiler.

Gündem Maddesinde olan TİRDEF üye olmak genel kurulca kabul edilerek Yönetim Kuruluna Tirebolu dernekler Federasyonuna katılmaya yetki verildi.

LOKMAN YANIK Başkan, SEDAT UÇAR Başkan Vekil, İDRİS ÇAKMAK Başkan Yardımcısı, ADEM YILDIZ Sekreter, İBRAHİM DİNDAR Sayman, ÖMER GÜLER Başkan Yardımcısı. HARUN UÇAR Yönetim Kurulu Asıl Üye, YAŞAR KARAKAYA Yönetim Kurulu Asıl Üye. VEYSEL YILMAZ Yönetim Kurulu Asıl Üye

YÖNETİM Kurulu Yedek Üyeler.

MUAMMER YILDIZ, İSA YANIK, HÜSEYİN AYDIN, ABDULMUTTALİB AYDIN, SONER YANIK, SALİH UÇAR, UĞUR GÜLER.

Denetleme kurulu

YUNUS YANIK Başkan, OSMAN MELEMEZ, Denetleme kurulu Asıl Üye, RAŞİT GÜLER Denetleme kurulu Asıl Üye.

Denetleme Kurulu Yedek Üye

CİHAT ÇAKMAK

MEHMET YILDIZ

EMİN AYDIN

TİRDEF Delegeleri

LOKMAN YANIK, İDRİS ÇAKMAK, ŞEVKET ALAETTİNOĞLU, SALİM ÖZTÜRK,

İSMAİL HAKKI YILMAZ, FERHAT UÇAR, MESUT KARA, SEDAT UÇAR, ADEM YILDIZ, İBRAHİM DİNDAR.

Yeni seçilen Yönetim Kurulu Adına Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Lokman YANIK Şunları söyledi.

Öncelikle siz değerli üyelerimize Bizlere duyduğunuz güven den dolayı Teşekkür ediyorum. İki yıllık görev dönemimizde öncelik tüm Mursal ve Sultan Köylüleri derneğimize üye yapacağız, kısa mesaj sistemi oluşturarak köylülerimiz arasında iletişimi sağlayacağız, Deneğimize bir Web sayfası kuracağız, Köyümüzün tarihine, adet ve geleneklerine sahip çıkmak ve yaşatmak için çalışacağız. İstanbul’da ve ülkemizin değişik yerlerinde bulunan köylülerimizi ile iletişimi geliştireceğiz dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Av sezonu bitti, fiyatlar yükseldi
Av sezonu bitti, fiyatlar yükseldi
Isırgan otu ipliğinden dokunan ürünler, yok satıyor
Isırgan otu ipliğinden dokunan ürünler, yok satıyor