Giresun'da yaşanmış bir olaydan alınan film: Kapalak Kızı

Kapalak Kızı, genç bir kızın başına gelen korkunç bir hikayeyi anlatıyor. 1990'lı yıllarda Karadeniz dağlarının arasındaki Giresun'da yaşanan bir olay, birçok kişinin hayatını değiştirir. Okulun güzel hademesi Ayşe, 19 yaşında bir genç kızdır.

Giresun'da yaşanmış bir olaydan alınan film: Kapalak Kızı
Giresun'da yaşanmış bir olaydan alınan film: Kapalak Kızı ismail hakkı yılmaz
Bu içerik 684 kez okundu.

Kapalak Kızı, genç bir kızın başına gelen korkunç bir hikayeyi anlatıyor. 1990'lı yıllarda Karadeniz dağlarının arasındaki Giresun'da yaşanan bir olay, birçok kişinin hayatını değiştirir. Okulun güzel hademesi Ayşe, 19 yaşında bir genç kızdır. Sevdiği adamın asker yolunu gözleyen Ayşe, günün birinde okulun müdürü tarafından tecavüze uğrar. Bu olay Ayşe'nin hayallerini yıktığı gibi, kendi canını da almasına sebep olur. Utancından kendi canını alan Ayşe'nin yaslı annesi için bu acı dayanılmaz olur. Kızının intikamını almaya kararlı olan acılı anne, okul müdürüne büyü yaptırır. Ancak her kötülüğün sahibine dönmesi gibi, annesinin yaptırdığı büyü de Ayşe'yi etkiler. Genç kızın ruhu artık okulun bölgesine hapsolmuştur. Ayşe'nin ruhunun öğrenciler tarafından görülmeye başlanması üzerine okul terk edilir. Ancak Ayşe, kendisinin ölümüne sebep olan müdürden intikamını almayı başarır. O günden bu yana da Ayşe'nin ruhu bölgede korku salmaktadır. Can Yavuz ve ekibi, Ayşe'nin musallat olduğu okulu bulmak ve paranormal olayları kaydetmek için çıktıkları yolculukta, sık ormanın içinde yol alırken, hazır olmadıkları pek çok dehşete tanıklık edeceklerdir. 

Ramazan Özer ve Fatih Gürler’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde ünlü YouTuber Can Yavuz ve Arifhan Durmuş ve Can Yavuz var.

Kapalak Kızı
Yönetmen: Ramazan Özer, Fatih Gürler
Oyuncular: 
Can Yavuz, Arifhan Durmuş, Alperen Demirtaş
Tür: Korku 
Yapım Yılı: 2018 (96 dk) 
Vizyon Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma
Senaryo: Gurbet Gurur Cantürk 
Yapımcı Firma: Efektif Sanat 
Yapım Ülkesi: Türkiye 
Orijinal Dil: Türkçe 
Dağıtıcı Firma: TME (The Moments Entertainment)

Kaynak : intersinema.com

Film ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayın

https://www.intersinema.com/kapalak-kizi-filmi/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Giresun'da otomobil takla attı: 5 yaralı
Giresun'da otomobil takla attı: 5 yaralı
Giresun'da Tır ile otomobil çarpıştı: 3 yaralı
Giresun'da Tır ile otomobil çarpıştı: 3 yaralı