Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Yıl Sonu Sergisi.

Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce Bir yıl boyunca kursiyerlerce hazırlanan, Tezhip, Minyatür, Yağlı boya ve örgü çanta sergisi düzenlendi.

Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Yıl Sonu Sergisi.
Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünden Yıl Sonu Sergisi. Recep Karakoç
Bu içerik 456 kez okundu.

Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce Düzenlenen Barabut düğün salonunda gerçekleştirilen sergi 29 /30 Mayıs 2019 günlerinde açık kalacak.

Tirebolu Halk Eğitim Müdürü Sayın Ömer Hamzaoğlu Sergiyle ilgili yaptığı kısa konuşmada “sergilenen ürünlerin tamamı kursiyerlerimizce hazırlanmıştır. Geleneksel Türk Tezhip, Minyatür, Yağlı boya ve örgü çanta sergisi için hazırlanan ürünler aile ekonomisine katkıda bulunacaktır dedi”

Tirebolu Halk Eğitim Merkezinin Tirebolu Kültürüne, Tiyatrodan tutun TSM Korosu ve Tezhip, Minyatür, Yağlı boya ve örgü çanta ile sanatın ve kültürün her dalında hizmet ettiğini ilgiye, saygıyla takip ediyoruz.

Sergiye Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları'nın eşi Serpil Sarıfakıoğulları, Tirebolu Kaymakamı Sayın Salih Yüce ile Tirebolu protokolü, TİRDEF Başkan vekili Necati Yılmaz, TİRDEF Genel Sekreteri Recep Karakoç Katılanlar arasındaydılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Giresun'da otomobil takla attı: 5 yaralı
Giresun'da otomobil takla attı: 5 yaralı
Giresun'da Tır ile otomobil çarpıştı: 3 yaralı
Giresun'da Tır ile otomobil çarpıştı: 3 yaralı