Tirebolu Haber l Her şeyden haberiniz olacak
Bugün
26 Temmuz 2016 Salı
Ana Sayfaya Dön   Facebook'ta Paylaş  

TİREBOLU PLAJ FESTİVALİNDE COŞTU

 

Tirebolu Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Plaj Festivali devam ediyor. Festivalin 2. gününde sahne alanTuğba Ekinci; Demiryolumu İstiyorum imza kampanyasına iştirak ederek Tirebolulara destek verdi.

Okunma Sayısı: 4456

Haber Kaynağı:

 

Tevfik KARA Tirebolu dan Yazıyor

Tirebolu da her yıl düzenlenerek geleneksel hale gelen Yaz etkinlikleri ve Plaj Festivali 2. günü Belediye Plajında düzenlenen Plaj Voleybolu Türkiye Kupası 1.etap maçları ile başladı. Tirebolulu kızlarımız yarı finale çıkmayı garantilediler.Erkeklerde ise yarı finale yükselme durumu festivalin 3. gününde (pazar) belli olacak.

KONSERDE İZDİHAMTirebolu Kalesinin önündeki meydanda yapılan halk konserine ilgi beklenenden de fazla oldu. Konseri izleyenler bilhassada Tuğba Ekinci ve Erdal Güvendi ile kendilerinden geçtiler. Tuğba Ekinci nin haricinde sahne alan Derelili hemşehrimiz Erdal Güvendi, Hüseyin Çınar ve Giresun Müzik Dostları Derneği izleyenlere harika bir müzik resitali sundular. Konserin son bölümünde ise Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, Tuğba Ekinci ye teşekkür plaketi sundu. Tuğba Ekinci ve Erdal Güvendi nin konseri esnasında havai fişek gösterileri yapıldı. Sahilde havai fişeklerin atıldığı esnada görülmeye değer bir görüntü meydana geldi.

TİRDEFİN İMZA KAMPANYASITirebolu Dernekler Federasyonu kısa adıyla TİRDEF, Plaj Festivalisırasında, Tireboluların demiryolu isteğini ön plana çıkarmak ve konuyu tekrar kamuoyunun dikkatine sunmak için imzakampanyası başlattı.

Demiryolumu İstiyorum isimli kampanya sırasında toplanan imzalar 27 Temmuz Salı günü Tirebolu ya gelmesi beklenen Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım a verilecek.Buna ilaveten TİRDEF Yönetim Kurulu bu konuda Ulaştırma Bakanına bir de brifing vermek üzere harekete geçti.

Plaj Festivalinde sahne alan sanatçı Tuğba Ekinci, "Demiryolumu İstiyorum" kampanyasına destek verdi. Sanatçı gördüğü ilgi ve alakadan sonra bu güzel ilçenin ve sıcak kanlı insanların her türlü hizmetin en iyisini hak ettiğini söyledi.KILIÇDAROĞLU GELECEKMİ? Plaj Festivalinin 3. günü (Pazar) düzenlenecek etkinliklerle sona erecek. Belediye Plajında yapılan Plaj Voleybolu Türkiye Kupası 1. etap maçlarıbugün tamamlanacak. Akşam saat 20.30 da ise Kale Önü nde Edip Akbayram rüzgarı esecek.

Ordu ve Bulancak mitingleri için gece saatlerinde tarifeli bir uçakla Trabzon a gelecek olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu nunda Edip Akbayram Konserine yetişmesi bekleniyor.


Haberi Ekleyen: Editör

Eklenme Tarihi: 2010-07-25 / 11:18:00


Toplam Yorum: 0
HABER YORUMLARI
İsminiz
E-posta adresiniz
Yorum Başlığı
Yorumunuz
       Tüm alanları doldurmanız gerekmektedir.

Video
İzlenme Sayısı: 10595
Kategorisi: Müzik Klipleri
Çok Okunanlar
F5HABER